Програма

Заболотний Григорій Михайлович.

Кандидат у Народні депутати України по 17 виборчому округу Ладижин-Тростянець-Бершадь-Теплик-Гайсин.

Тип висування:

Самовисування

Номер та дата реєстрації документів в ЦВК:

5915 від 02.08.2012

Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом:

170 від 06.08.2012

Реєстрація у Центральній Виборчій Комісії

http://www.cvk.gov.uaПередвиборна програма

Україна знаходиться у важкій соціально-економічній ситуації. Стрімке зростання цін, безробіття, неможливість отримати медичну допомогу, руйнування інфраструктури, порушення звичного устрою життя людей – усе це стало символом останніх років. Результат – за останні 15 років населення України скоротилося майже на 7 млн осіб.

Я, Григорій Заболотний, висуваю свою кандидатуру в депутати Верховної Ради в команді Петра Порошенка. Наша команда йде у владу, щоб усе це змінити.

Наша програма заснована на базовому принципі демократії: влада покликана служити людині, а не навпаки, людина – владі. Світовий досвід показує, що успіхів у сучасному світі досягають ті держави, які не лише побудували високорозвинену економіку, але й впровадили систему людських цінностей. Такими я вважаю: забезпечення права на достойно оплачувану роботу, якісну освіту, належний рівень культури, високі стандарти охорони здоров'я, доступної для кожного громадянина, і головну цінність – людину, яка несе відповідальність за свої дії, вчиться, працює, розвивається, створює сім'ю, виховує дітей. До того ж такого звичайного громадянина охороняє закон.

Для вирішення цих завдань пропоную таку програму:

1. Вінниччина – аграрна область. Руйнування села для нашого регіону подібне до смерті. Люди покидають село тому, що там немає роботи. Наша команда розробила програму відродження подільського села. Вона спрямована на створення сучасних моделей сільських та селищних підприємств і відродження мережі споживчої кооперації. Це дозволить створити чимало робочих місць, у тому числі для молоді та жінок. Держава дасть можливість селу за рахунок перерозподілу коштів отримати бюджет розвитку. Це зупинить зубожіння селян, дозволить подолати демографічну кризу.

2. Наша команда доб'ється виділення коштів на відродження інфраструктури села. У селах, містах і районних центрах, а не лише у Вінниці, повинні будуватися й ремонтуватися школи, лікарні, будинки культури, дороги, греблі, мости, ЛЕП, вуличне освітлення. Кожен населений пункт повинен мати надійне газо-, електро- і водопостачання, щоб люди могли гідно жити і працювати на землі.

3. У селах необхідна розгалужена мережа закладів, які надаватимуть різноманітні послуги: зооветеринарні, побутові, комунальні. Особливу увагу слід приділяти будівництву й обслуговуванню водогонів, артезіанських свердловин і криниць, збору та вивезенню відходів, контролю за використанням природних ресурсів.

4. Ми повернемо систему виплати дотацій здавачам сільськогосподарської продукції у спрощеному варіанті, тобто безпосередньо при здаванні м’яса та молока переробним підприємствам.

5. Я категорично проти ухвалення закону про ринок землі в нинішніх економічних і правових умовах. Безземельний селянин нічого не означає, з ним ніхто не рахуватиметься.

6. У зоні особливої уваги нашої команди будуть медицина й освіта на селі. Адже тільки розвиток сільськогосподарського виробництва та створення робочих місць для молоді дозволить сільській громаді вимагати від держави і самій брати участь у створенні (або збереженні) необхідних закладів. Медична реформа, яку проводять на Вінниччині, показала свою недолугість, і її слід докорінно скоригувати або припинити.

7. Ми доб'ємося кардинального підвищення рівня життя людей. Зарплати, пенсії та соціальна допомога мають бути збільшені мінімум удвічі. Досить виходити з жебрацької філософії порівняння їх із фальшивим і принизливим прожитковим мінімумом.

8. Наша команда прагне створення системи якісного транспортного забезпечення, щоб житель будь-якого населеного пункту міг щодня дістатися до необхідного йому соціального об'єкта, наприклад, лікарні, управління соцзахисту та ін.

9. Наша стратегічна мета – повернути молодь у село. Для цього ми створимо систему пільг для тих молодих людей, які вирішили жити в селі. Вони отримають роботу, безкоштовну ділянку землі, зможуть узяти безпроцентний кредит на спорудження будинку, який буде повністю погашений при народженні дітей. Ми доб'ємося виділення квот для сільської молоді у вищих навчальних закладах, особливо для підготовки лікарів, учителів, бібліотекарів, спорторганізаторів, які після закінчення вузу повернуться працювати в РІДНЕ СЕЛО.

10. Наша команда доб’ється, щоб боротьба з корупцією та свавіллям чиновників стала державним завданням №1. В України є гідне майбутнє, якщо наша країна поверне собі статус суспільства рівних можливостей, у якому головною цінністю є людина, а в державі утверджуються принципи взаємодопомоги та взаємоповаги.